środa, 17 listopada 2010

Pozycjonowanie stron cz.2 pingowanie, jak pozycjonować strony internetowe. Seo skuteczne pozycjonowanie stron internetowych ! Pingowanie stron internetowych. szybsze indeksowanie strony w google

Pozycjonowanie stron internetowych cz.2
Szybsze indeksowanie strony Google - jak pozycjonować stronę - pingowanie strony online !
 flickr, Arwen Abendstern


Teraz pokażę, w jaki sposób mieć zawsze świeżą wersję strony w wyszukiwarkach, jak szybciej indeksować strony w Google, czyli jak zwiększyć oglądalność strony internetowej.

Indeksowanie Google - roboty wyszukiwarek :

Czasami jest tak, że robimy sobie stronę internetową, dodajemy ją do wyszukiwarek, katalogów i linkujemy gdzie się da no i nie widać efektów tzn. widać, ale nie są one wystarczające.
Nasza strona jest zbyt wolno indeksowana w wyszukiwarkach, roboty Google rzadko ją odwiedzają - a to nie wróży niczego dobrego. 
Dzieje się tak, gdy nasza strona od dłuższego czasu jest mało aktualna, ale także na początku jej drogi do lepszej pozycji.
Istnieje jednak narzędzie, dzięki któremu możemy "powiedzieć" wyszukiwarkom, że treść naszej strony została uaktualniona i warto ją zindeksować. 
   
W tym celu musimy wejść na stronę http://pingomatic.com/
Podajemy tam nazwę naszej strony, linka do niej i kanał RSS jeżeli taki posiadamy a następnie klikamy przycisk Send Pings na dole strony.
Spowoduje to wysłanie tzw. pinga do popularnych wyszukiwarek, dzięki czemu dostaną one jasną informację, że nasza strona domaga się odwiedzenia.
Powinniśmy po kilku dniach zauważyć różnicę - nasze najnowsze podstrony znajdą się w Google, a dzięki temu zyskamy nowych odwiedzających.   

1 komentarze:

adworkers pisze...

Sympatyczny blog.:))

Prześlij komentarz