sobota, 6 listopada 2010

Pokazywarka, wklejarka, wklejacz, jak udostępnić znajomym, pokaż znajomym, pokaż zdjęcie bez rejestracji, pokaż zdjęcie w internecie, jak pokazać zdjęcie znajomemu, jak umieścić szybki wpis w internecie, pokaż się światu, jak pokazać coś

Pokazywarka - pokaż znajomym ciekawe zdjęcie, napisz ciekawy tekst, zamieść artykuł bez rejestracji !
Jak pokazać i umieścić zdjęcie, wpis w internecie ?
Jest wiele stron internetowych, które umożliwiają zamieszczanie zdjęć, filmów czy własnej twórczości w sieci. Wadą ich jest to, że trzeba się najpierw zarejestrować - a co w przypadku gdy chcemy to zrobić jednorazowo np. podzielić się ze znajomymi wrażeniami z wycieczki czy utworzyć ciekawy wpis internetowy ?

Pokaż się światu bez rejestracji - czyli szybko i wygodnie ...


Wystarczy, że wejdziemy na stronę http://pokazywarka.pl/ - będziemy mogli tutaj bez przeszkód stworzyć własny wpis internetowy i udostępnić go naszym znajomym. 

Możemy zamieścić tutaj zdjęcia, animacje flash, tekst i innego typu ciekawe rzeczy.  
Strona posiada także opcję rejestracji, dzięki której zyskamy dodatkowe funkcje min. brak reklam, czy możliwość edycji wcześniej zrobionej strony  -  a także to, że nasza strona nie zostanie usunięta, gdy przez dłuższy czas nikt się na niej nie zjawi.

Wklejarka - darmowy hosting zdjęć 

Kolejną ciekawą stroną, dzięki której możemy prezentować treści w internecie jest http://wklejarka.pl/
Podobnie jak wcześniej, tutaj także możemy bez rejestracji utworzyć stronę internetową i wysłać na nią zdjęcie czy nawet stworzyć galerię na allegro. Wszystko oczywiście bezpłatnie.

Wklajacz ... jak udostępnić filmik flash, filmik youtube znajomemu ? 

Strona pod adresem http://wklejacz.pl/ posiada rozbudowane menu, dzięki któremu możemy stworzyć własną stronę z dowolną treścią - mogą to być zdjęcia, filmy, czy animacje flash. 
Podobnie jak we wcześniejszych pozycjach, strona jest w pełni darmowa i to od nas zależy co się na niej znajdzie i jak będzie ona wyglądała. 

Jeżeli mamy mało czasu i chcemy w krótkim czasie stworzyć coś fajnego to warto skorzystać z tych rozwiązań - zwłaszcza, że poradzi sobie z nimi osoba, która nie ma zbyt dużego pojęcia o tworzeniu stron internetowych.

0 komentarze:

Prześlij komentarz