czwartek, 25 listopada 2010

Jak wejść na konto administratora ? Jak złamać hasło Windows ? Kob-Boot jak wejść na windows zabezpieczony hasłem.

Jak wejść na Windows zabezpieczony hasłem - jak złamać hasło administratora. Wejdź na zabezpieczony hasłem komputer ! 
flickr, AlexPears

Chcesz dostać się do komputera, ale posiada on hasło, chcesz wejść na konto administratora, ale nie masz uprawnień - dowiedz się jak złamać hasło do Windowsa ! Zaloguj się do systemu bez hasła - dzięki Kon-Boot to możliwe ! 

Jak wejść na konto admina ....

Pisałem już o czymś podobnym w artykule http://pececik.blogspot.com/2010/08/jak-wejsc-na-konto-administratora-jak.html , jednak tutaj poruszę nieco inną kwestię. 
Jest to sposób na taki przypadek, w którym nie mamy hasła nawet dla zwykłego użytkownika - inaczej mówiąc włączamy komputer i na każdym profilu jest hasło - aby zalogować się na każde konto trzeba podać hasło. Co w takim przypadku zrobić - no właśnie, tutaj się dowiesz jak wejść na profil zabezpieczony hasłem.

Jak zalogować się na konto z hasłem w Windows - krok po kroku  :

Wystarczy nam mały program o nazwie Kon-Boot , który jest dostępny do pobrania ze strony : http://www.piotrbania.com/all/kon-boot/
Oczywiście obsługuje on nie tylko system Windows - po pobraniu, należy obraz programu nagrać na płytę, z której uruchomimy nasz system. Będzie to tzw. płyta bootowalna, która pozwoli nam zalogować się do komputera bez znajomości hasła.
 


 Program zrobi praktycznie wszystko za nas, wystarczy wybrać użytkownika pozostawiając pole hasło - puste ! Ponadto nie ważne na jakie konto wejdziemy to i tak dostaniemy uprawnienia administratora - czyż nie cudownie, przekonajcie się sami - Ken-Boost !

11 komentarze:

Anonimowy pisze...

chujowo nie działa

Anonimowy pisze...

jak sciagnac ten plik skoro nie możemy wejc na konto??

Anonimowy pisze...

win 7 niestety nie działa:(

Anonimowy pisze...

NIE DZIAŁA NA WIN 7 ;/

Anonimowy pisze...

i tak nie będzie dzialac skoro nie mozemy wejsc na kompa a program trzeba pobrac:)

Anonimowy pisze...

chyba wyraźnie napisane jest, że wchodzimy z PŁYTY BOOTUJĄCEJ. Dobrze, że kiedyś nie było testów sprawdzających czytanie nie zrozumieniem... -.-

Anonimowy pisze...

nie działa
coś ściemniasz kolego :-)

Anonimowy pisze...

na innym kompie pobierasz debi*u

Anonimowy pisze...

s p i e r d a l a ...

Michał Pieńkowski pisze...

A jak potem wejdę normalnie to będzie hasło ?

ZefirSzczecin pisze...

Najlepszy jest sposob najprostszy. Nie ma co bawić sie w jakieś obejścia :) pensec.pl/2013/02/02/admin-password-reset-windows-7 Tutaj macie wyjaśnione wszystko krok po kroku ;) Sam kozystalem kilkukrotnie

Prześlij komentarz