środa, 10 listopada 2010

Zarabiaj w internecie, zarabiaj na odsetkach, lepsze niż lokata, szybka pożyczka, pożyczaj pieniądze, kasa, kokos, tania pożyczka, najtańszy kredyt, najtańsza pożyczka, taniej niż w banku, więcej niż na lokacie, wysokie oprocentowanie, pomnóż pieniądze

Zarabiaj w internecie - pożyczaj pieniądze i zarabiaj na odsetkach (lepiej niż na lokacie). Inwestuj online !
Pożyczaj pieniądze taniej niż w banku - szybka i łatwa pożyczka z niskim oprocentowaniem ! Pożyczka internetowa - zarabiaj i pożyczaj pieniądze w internecie.


Masz środki finansowe, które chciałbyś pomnożyć - szukasz sposobu na zarobienie dodatkowych pieniędzy - udzielaj pożyczek internetowych i zarabiaj na odsetkach ! A może szukasz taniej i szybkiej pożyczki - w banku jest za drogo - skorzystaj z internetowych sposobów na pożyczkę tańszą niż w banku od ręki ! 

Inwestycja w internecie - czyli jak zarobić na pożyczaniu pieniędzy - zarabiamy na odsetkach ! 

Istnieje w internecie strona pod adresem http://kokos.pl , która umożliwia zarabianie dodatkowych pieniędzy, dzięki pożyczkom których udzielimy. Strona zrzesza osoby, które poszukują dodatkowych pieniędzy jak i tych, którzy aktualnie mogą sobie pozwolić na ich pożyczenie. 
Dzięki temu zarówno jedna, jak i druga strona jest zadowolona - pożyczkobiorca może taniej niż w banku uzyskać dodatkowe pieniądze, natomiast pożyczkodawca otrzyma dodatkowy zysk - znacznie lepszy niż lokaty bankowe. Jak inwestować pieniądze - zarabiaj lepiej niż na lokacie - ile można zarobić :

Aby zainwestować pieniądze w serwisie www.kokos.pl i udzielać pożyczek innym użytkownikom, należy mieć własne konto bankowe i 18 lat. 
Minimalna kwota jaką możesz pożyczyć to 50 złotych natomiast maksymalna jednorazowa (jednemu użytkownikowi) to tylko 500 złotych - jest to spowodowane bezpieczeństwem, o czym napiszę dalej.
Oczywiście są to limity dla jednego użytkownika - a więc możemy pożyczać większe kwoty kilku osobom. 

Teraz nieco o zarobkach .... twoje wynagrodzenie może sięgać maksymalnie 20% w skali roku - chodzi o to, aby oprocentowanie było przejrzyste i zgodne z prawem (nie jest to żaden haracz). 
Oczywiście to jest maksymalne oprocentowanie, w rzeczywistości twoje zyski powinny być mniejsze niż 16% - ponieważ takie oprocentowanie mają niektóre banki. 
A więc pożyczając np. 50 złotych z oprocentowaniem 10% na 6 miesięcy otrzymamy aż 5 złotych ! Wszystko odbywa się poprzez system aukcji - my wskazujemy za ile jesteśmy w stanie udzielić pożyczki - a osoba, która będzie zainteresowana takim oprocentowaniem może z niej skorzystać. 

Czy to jest bezpieczne - czy pożyczkobiorca zwróci mi pieniądze wraz z odsetkami ?

Serwis www.kokos.pl dba o to, aby wszystko było jak najbardziej bezpieczne.
Przedstawię tutaj kilka z rozwiązań, dzięki czemu serwis działa od długiego czasu na rynku i ma się całkiem dobrze - co z kolei przekłada się na bezpieczeństwo.

Po pierwsze pożyczkobiorca zawiera umowę podobną jak ta z bankiem, czy inną instytucją - działa tutaj prawo. Po drugie jak już wcześniej pisałem kwotę, którą możemy pożyczyć jednej osobie to maksymalnie 500 złotych od jednej osoby - oczywiście gdy ktoś chce pożyczyć np. 5 tysięcy to skorzysta z ofert 10 osób - jest to jednak pewne zabezpieczenie.

Kolejnym zabezpieczeniem są systemy sprawdzania wiarygodności i wypłacalności użytkownika - weryfikuje się konta bankowe, sprawdza historię użytkownika, sprawdza czy ktoś jest w bazie dłużników oraz czy posiada np. aktywny telefon komórkowy. Ponadto mamy możliwość wglądu w historię użytkownika w serwisie - czy już pożyczał pieniądze, czy spłacał w terminie itp...

Każda osoba jest sprawdzana w Biurze Informacji Kredytowej, Związku Banków Polskich oraz spisie Ewidencji Dłużników  - gdy ktoś się w nim znajdzie automatycznie dostaje czerwoną gwiazdkę.
Ponadto jest możliwość sprawdzenia danych osobowych i weryfikacji np. w Allegro.

Zabezpieczeń jest naprawdę sporo : Co w przypadku gdy to ja potrzebuję pieniędzy - pożyczka tańsza niż w banku ! 

W większości przypadków znajdziesz tutaj pożyczkę tańszą od tej w banku - z przejrzystymi i prostymi zasadami spłaty. 
Serwis https://kokos.pl umożliwia nam dodanie naszej oferty do aukcji, dzięki czemu osoby które będą miały pieniądze mogą jej nam udzielić na naszych warunkach (oprocentowaniu). 

Kokos.pl

Pierwsza pożyczka może być zaciągnięta na kwotę minimum 500 złotych i maksymalnie 1000 złotych - oczywiście kolejne po weryfikacji spłacalności mogą sięgnąć nawet 250 000 zł.

Zasady są naprawdę jasne i przejrzyste : pożyczając kwotę np. 500 złotych z oprocentowaniem 10 % na rok, będziemy musieli oddać łącznie 550 złotych - a więc zapłacimy "de facto" tylko 50 złotych.

Oczywiście pieniądze możemy wcześniej spłacić, nie musimy czekać aż będzie się zbliżał termin spłaty - dzięki czemu zyskamy większe zaufanie. Źródło : pracaizysk.blogspot.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz