poniedziałek, 5 kwietnia 2010

Darmowy edytor online ! Darmowy edytor zdjęć - efekty online - przeróbka online za darmo ! Darmowe przerabianie zdjęć z edycją i retuszem bez instalowania online !

Darmowy edytor online - dodaj efekty do zdjęcia, zrób retusz - wszystko bez instalacji zbędnych programów ! 

 flickr, aussiegall
Kiedyś już pisałem na stronie pececik.blogspot.com - o stronach, które umożliwiają edycję zdjęć online. Były to bardziej strony, które dodawały różnego rodzaju efekty - warto zajrzeć do archiwum po prawej stronie :)


Chciałbym teraz przedstawić podobną stronę - jednak bardzo rozbudowaną, dzięki której możliwe będzie nie tylko uzyskanie ciekawego efektu ale także podstawowy retusz zdjęć np. czarnobiałe, operowania na maskach itp.. 


Jest to rozbudowany edytor - który może być jednym z podstawowych i ciekawych narzędzi do szybkich edycji zdjęć. Oczywiście wszystko działa w trybie online, dzięki czemu nie musimy instalować oprogramowania do komputera - wystarczy tylko dostęp do internetu. 

Wystarczy wejść na stronę : http://aviary.com/tools/image-editor# i kliknąć przycisk "Launch Phoenix" - dzięki temu dostaniemy się do edytora online w którym pojawi się sympatyczny kotek :) Oczywiście mamy możliwość wrzucenia własnego zdjęcia wybierając go z menu kontekstowego File (na samej górze). 
Na stronie jest rozbudowana galeria prac stworzonych właśnie dzięki pracy w tym środowisku :
Warto skorzystać także z tej samej strony z narzędzia http://aviary.com/tools/filter-editor# i stworzyć np. nowe bajeczne tła :)

Kolejny dodatek na stronie umożliwia tworzenie grafiki wektorowej :
Aviary vector icons from mpeutz on Vimeo.

Jeżeli potrzebujemy natomiast unikalnej barwy kolorystycznej - skorzystajmy z narzędzia http://aviary.com/tools/color-swatches


Jeżeli natomiast znudzi nam się edycja zdjęć - być może warto przejrzeć darmowy edytor muzyczny : http://aviary.com/tools/audio-editor


Ostatnią rzeczą która oferuje strona Aviary - jest tworzenie grafiki na potrzeby stron internetowych ! 
Możemy stworzyć np. ładne logo, przycisk czy banner :) http://aviary.com/tools/falcon

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

mhm

Prześlij komentarz