sobota, 3 kwietnia 2010

Internetowe pożyczki - szybkie pożyczki - inwestuj w pożyczki - zainwestuj - inwestycje w internecie !

Pożyczaj i zarabiaj albo pożyczaj taniej niż w gdziekolwiek indziej .... 
flickr,  AMagill


Chciałbym przedstawić sposób, który jest już dłuższy czas w internecie. Mianowicie - mowa tutaj o pożyczkach za pośrednictwem internetu a dokładniej o pożyczkach między osobami na warunkach korzystnych dla obu osób. Chodzi o to, że dobiera się osobę, która jest w stanie pożyczyć pieniądze oraz osobę która jest w stanie przystać na warunki oprocentowania i chce wziąć taką pożyczkę. Jest to sposób o wiele tańszy - tutaj znamy realne oprocentowanie i wiemy czego możemy się spodziewać , ponadto możemy sami zdecydować na jaki procent chcemy pożyczyć kwotę. 

Istnieje bowiem serwis https://kokos.pl/ - gdzie dochodzi do tego typu transakcji ! 

 Pożyczka może być maksymalnie wysokości 1000 złotych - ale tylko na początku. W momencie weryfikacji (spłacalności rat) , twój limit będzie stale powiększany. 

Gdybyśmy chcieli zainwestować to możemy to zrobić z maksymalnym oprocentowaniem 20% w skali roku. 
Należy jednak pamiętać że im niższy procent tym szybciej ktoś zdecyduje się właśnie od nas pożyczyć pieniądze. 

Warto przeczytać temat o bezpieczeństwie inwestycji https://kokos.pl/chce_inwestowac.php?strona=bezpieczenstwo_inwestycji , gdzie dowiemy się w jaki sposób możemy domagać się zwrotu gotówki oraz jak bezpiecznie inwestować.

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

ale poza kokosem są też inne portale social lendingowe, ostatnio ruszył http://www.pozycz.pl korzystał może ktoś i może coś powiedzieć?

Prześlij komentarz