sobota, 3 kwietnia 2010

Programy Microsoft za darmo - oprogramowanie z microsoftu za darmo !! Darmowy Microsoft legalnie i za darmo dla ciebie !

Darmowe oprogramowanie ze stajni Microsoft ! 

Jak każdy wie - Microsoft - to prężnie działająca firma, która osiąga milionowe zyski. Jest to monopolista na rynku komputerów, który nie ma sobie równych. Dzisiaj kupując komputer jesteśmy skazani praktycznie tylko na płatną wersję Windowsa - innym pozostaje darmowy Linux. Co jednak w przypadku gdy na uczelni mamy systemy Windows i z nich korzystamy - a na Linuxie nie możemy zainstalować potrzebnego oprogramowania do nauki itp... - no cóż pozostaje zakup systemu Windows (o ile oszczędności na to pozwalają).
W przypadku gdy jesteśmy studentami informatyki - o czym mało kto wie - możemy legalnie ściągnąć system Windows z programu o nazwie MSDNAA http://www.microsoft.com/poland/edukacja/msdnaa_dla_studenta.aspx. Oczywiście trzeba być zarejestrowanym w nim - a o tym najczęściej dowiadujemy się już będąc na uczelni. Możemy bezpłatnie pobrać najnowsze aktualizacje czy systemy Windows (nawet Windows 7). 

Jednak firma Microsoft nie tylko tym uraczyła nas za darmo. Udostępnia ona bardzo wiele darmowych programów - ich listę bardzo ciekawie napisano na vortalu dobreprogramy : http://www.dobreprogramy.pl/Bezplatne-programy-od-Microsoft,Artykul,11312.html 

Jeżeli chodzi o angielską stronę to na blogu http://bhandler.spaces.live.com/blog/cns!70F64BC910C9F7F3!1231.entry - jest większa lista dostępnego oprogramowania ze stajni Microsoft - oczywiście po angielsku.

0 komentarze:

Prześlij komentarz