piątek, 23 kwietnia 2010

Wyszukiwanie na stronie pececik - jak szukać artykułów na stronie - jak przeglądać stronę pececik !

Kilka słów o wyszukiwaniu na naszej stronie - jak znaleźć interesujący materiał ... ?


Wiele osób, które odwiedza stronę pececik.blogspot.com wędruje tutaj z różnych stron np. katalogów czy wyszukiwarek np. Google - natrafiając prosto do konkretnego artykułu i być może nie ma pojęcia co tak właściwie znajduje się na tej stronie :)

Chciałbym przedstawić skuteczny sposób na przeszukiwanie strony pececik  i znalezienie interesującego nas materiału - oczywiście o ile on istnieje. 

 Pierwszym ze sposobów jest skorzystanie z wyszukiwarki dostępnej na stronie - znajduje się ona w lewym górnym rogu np. wpisując frazę "rozmowy" - gdy chcemy znaleźć np. darmowe rozmowy telefoniczne, znajdziemy pokrewne materiały zawierające właśnie tą frazę :
 
Wyświetli się nam wiele wyników, a w nich na pewno będzie artykuł którego szukamy :


Kolejnym sposobem jest wyszukiwarka GOOGLE :
Warto skorzystać z tej popularnej metody i wyszukiwać interesujące nas rzeczy np. gdy interesuje nas tematyka hakingu za pomocą błędów SQL warto w wyszukiwarce na stronie www.google.pl wpisać frazę np. "haking sql" poprzedzoną słowem "pececik" a więc :

pececik + haking sql 

A więc nasza fraza będzie brzmieć "pececik szukana_fraza" :

 

Ostatnia metoda to samodzielne przeszukiwanie tematów, temat po temacie - po prawej stronie masz artykuły i archiwum artykułów :
 Wystarczy kliknąć np. marzec aby przejrzeć artykuły z marca !
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz