czwartek, 8 kwietnia 2010

Triki w grach online - premium gier online, Hacki do gier, aimboty do gier, bugi w grach ? Hack gier online - na czym to polega ?

Graj aby zwyciężać - czyli sposoby na wykorzystanie błędów w grach ....
flickr, dullhunk
Dzisiaj  chciałbym poruszyć zapewne bardzo popularny temat jakim jest "hacking" gier internetowych. Jeżeli wydaje nam się, że wszyscy uczestnicy danej gry mają równe szanse to czasami mocno się mylimy :) 
Warto więc przyjrzeć się w jaki sposób niektórzy z łatwością zdobywają kolejne poziomy, gdy ty pozostajesz w miejscu. 

Opiszę po krótko najpopularniejsze sposoby na ułatwienie sobie życia w grach internetowych. 

Jednym z nich będzie oczywiście zmiana kodu programu - jest to bardzo trudne zadanie i prawie niemożliwe kiedy nie posiadamy kodu źródłowego danej gry. Dzięki temu zabiegowi, możemy dowolnie edytować parametrami i np. poprawić jasność w miejscach gdzie panuje ciemność. 

Kolejną metodą będą dowolne programy (min. patche, nakładki, moduły) dzięki którym uzyskujemy unikatowe zdolności np. jesteśmy w stanie zidentyfikować wroga za pomocą dodatkowego radaru itp... 
Należy zauważyć że tego typu metody działają wyłącznie wtedy kiedy na swoim komputerze posiadamy pliki potrzebne do uruchomienia gry (klienta).

Ostatnio bardzo cieszą się popularnością tzw. boty do gier - czyli programy, które wykorzystują mechanizmy zapamiętywania sekwencji ruchów i grają za nas. Są one szczególnie widoczne w grach, gdzie zdobywamy lvl (np. Tibia). Dzięki temu nie musimy grać - wszystko zostawiamy pod opiekę bota, który zdobywa doświadczenie za nas. 

Kolejna rzecz polega na wykorzystaniu bugów co dobrze widać w grach przeglądarkowych. Po wpisaniu odpowiedniej linii (komendy) w przeglądarce jesteśmy w stanie np. dodać sobie 1000 wybranego surowca itp.. 

Ostatnią ciekawą rzeczą są tzw. "aimboty", dzięki którym z łatwością nacelujemy na wroga. Jest to dodatek - w postaci programu - albo biblioteki, dołączony do gry, który włącza dodatkowy tryb w którym z perfekcyjną dokładnością zlokalizujemy i zabijemy przeciwnika. Widać to bardzo dobrze w różnego rodzaju shooterach. To byłoby na tyle - opis został napisany w prosty sposób, aby nie wdawać się w szczegóły a tylko przybliżyć niektóre możliwości. Oczywiście pojawiają się aktualizacje (updat'y), które usuwają nowe błędy w grach - ale zawsze ktoś będzie w stanie znaleźć coś nowego. 

Aby nie był to sam "suchy tekst" przedstawię kilka sposobów na "urozmaicenie gier" :P 

Na stronie http://datki.wropro.pl/ znajdziemy dodatek do gry menelgame - dzięki któremu nabijemy sobie dodatkowe profity :) 
Ciekawe forum do różnego rodzaju bugów min. prison wars : http://www.mpcforum.pl/topic/98214-darmowe-paczki-prisonwars/Tutaj znajdziemy natomiast bota do gry wolnifarmerzy : http://www.mpcforum.pl/topic/106374-bot-wolni-farmerzy/
Ponadto znajdziemy tam wiele interesujących materiałów do takich gier jak np. CS, Tibia, Ogame, FootbalTeam itp..


 


Oczywiście nie będę tutaj podawał gotowych rozwiązań aby nie psuć prawdziwej frajdy z różnego rodzaju gier !

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

dajcie mi hacka do gry goodgame mafia na nk.pl lub na gry.pl

Prześlij komentarz