niedziela, 11 kwietnia 2010

Popraw zdjęcie - zabieg kosmetyczny zdjęcia ! Magia w poprawianiu zdjęć - popraw zdjęcie z aparatu. Wyszczuplanie zdjęcia, pozbycie zmarszczek, zatuszowanie zdjęcia online ! Poprawki zdjęć online !

Zrób zdjęcie doskonałe - zabiegi kosmetyczne twarzy ! 
 liftmagic.com

Tym razem coś dla amatorów fotografii i dla tych wszystkich, którzy chcieliby nieco przekłamać obraz na zdjęciu i wyglądać o 5 lat młodziej :)
Jeżeli nie do końca podoba ci się profil zdjęcia bo np. masz zmarszczki, nie wyspałaś się i masz worki pod oczami czy może zbyt duże policzki albo zbyt wąskie usta.... to wszystko możesz poprawić na zdjęciu - wystarczy krótki zabieg upiększający !

Po pierwsze należy wejść na stronę : http://www4.liftmagic.com/liftmagic/lift.php?id= 
Następnie trzeba wrzucić swoje zdjęcie, które chcemy edytować - podajemy lokalizację na dysku komputera :
 Po wrzuceniu zdjęcia po lewej stronie, mamy menu w którym odpowiednio przesuwając pasek na prawo dokonujemy retuszu. Po najechaniu na odpowiedni przycisk na zdjęciu automatycznie ukaże się miejsce w którym będzie dokonywana poprawka :
  Pierwszy pasek na samej górze pozwala na pełną automatyzację i na maksymalny retusz zdjęcia - efekty zobaczymy na zdjęciu po prawej stronie :
Jak widzimy efekt jest zdumiewająco zadowalający. Twarz znacznie "ożyła" i zyskała młodzieńczego blasku - pozbyliśmy się niechcianych worków pod oczami, zmarszczek, wygładziliśmy czoło - dokonaliśmy cudu :)

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

a

Anonimowy pisze...

pomocne :)

Prześlij komentarz