piątek, 12 lutego 2010

Co poza kurnikiem .... ?

Jakie inne strony umożliwiają grę online wieloosobową ?

 Pierwszą stroną oczywiście wszystkim dobrze znaną
jest popularny www.kurnik.pl , który umożliwia wieloosobową zabawę w różnego rodzaju gry. Bardzo popularne są tutaj szachy, warcaby, piłkarzyki, netopol czy literaki.
Większość z nas jednak już zna ten serwis i chcielibyśmy poznać coś nowego.


Nie będę tutaj pisał o grach typu mmo np. Ogame, skupię się na grach opartych o kurnik.pl, które umożliwiają grę w czasie rzeczywistym z innymi graczami. W tych grach nie będziesz musiał niczego instalować - wystarczy przeglądarka aby grać !

1. Stick Arena Balistic !   


Play Stick Arena Ballistick 
 Jest to naprawdę wciągająca i ciekawa gra - polegająca  na rozwalaniu przeciwników z różnego rodzaju broni np. młotka, karabinu maszynowego czy też miecza samurajskiego ;) W grze biorą udział tylko prawdziwi gracze - nie ma tam podstawionych botów. Jest tutaj masa ciekawych plansz. 

2. Tactics Arena Online

Jest to druga proponowana przeze mnie gra, w którą możecie zagrać na stronie : http://www.tacticsarena.com/play/ . Jest to gra turowa w czasie rzeczywistym na planszy podobnej do szachownicy. Nie trzeba oczywiście znać zasad szachów bo nie oto w tej grze chodzi ;) Mamy na planszy swoją załogę - rycerzy, czarodziejów, łuczników itp... i sterujemy ich ruchami w ten sposób aby zadać jak największe rany przeciwnikowi. Gra niesamowicie potrafi wciągnąć ;) Polecam

 

3. Globulos 

Ostatnia z zaprezentowanych przeze mnie gier znajduje się na stronie : http://www.globulos.com/ . Jest to gra poniekąd podobna do piłkarzyków - z tym wyjątkiem że jest tutaj grafika i sterowanie jest nieco inne. Ale polega to po części, oczywiście w zależności od tego jaki rodzaj gry wybierzemy - aby strzelić gola przeciwnikowi. Poruszamy odpowiednio naszymi kuleczkami - musimy przewidzieć ruch przeciwnika, który w tym czasie ustawia także swoje uderzenia - i spróbować trafić gola. 
0 komentarze:

Prześlij komentarz