czwartek, 11 lutego 2010

Oglądaj za darmo filmy !

Darmowe i legalne oglądanie filmów w internecie !

Chciałbym teraz zaprezentować w jaki sposób można całkowicie legalnie i darmowo oglądać filmy, seriale i filmiki w internecie online ! Co do legalności pobierania plików to postaram się napisać osobnego newsa i w nim wytłumaczyć co nam wolno a czego nie wolno. Na tą chwilę powstają ciekawe strony internetowe, które udostępniają nam masę różnych filmów od dokumentalnych po seriale i filmy akcji ! 

1. Vod Onet - telewizja na żądanie 
Pierwszym z prezentowanych portali będzie Vod Onet !  Znajdziesz tutaj masę popularnych seriali min. Brzydula, Magda M., W 11 , Kryminalni , 39 i pół oraz ciekawe filmy dokumentalne. Jest to nowy projekt Onetu, który we współpracy ze stacją TVN umieszcza za darmo - czasami trzeba obejrzeć jakąś reklamę - filmy i seriale do obejrzenia. 
Ponadto znajdują się tutaj odcinki przedpremierowe więc warto zajrzeć : http://vod.onet.pl

2. IPLEX - Oglądaj co chcesz 
 Kolejnym ciekawym portalem jest iplex.pl, który  umożliwia oglądanie filmów. Filmy udostępniane są na podobnych zasadach jak wyżej czyli od czasu do czasu może pojawić się jakaś reklama. Zazwyczaj są one umieszczane przed filmem, tak aby nie przeszkadzać w oglądaniu.  Zobaczyć tutaj możesz takie filmy jak np. Mała Moskwa, Wojna Polsko-Ruska, Stara Baśń, Happy Wkręt i inne...


Istnieją jeszcze inne ciekawe serwisy np. serialeonline.pl czy youtube. Do tych pierwszych mam pewne zastrzeżenia czy działają w zgodzie z prawem. Jednak samo korzystanie z nich nie powinno być nie legalne.

2 komentarze:

Młody pisze...

fajne;]
Darmowe Doładowania

Anonimowy pisze...

ja dokumenty oglądam na http://doksy.pl

Prześlij komentarz