piątek, 12 lutego 2010

Znane duże portale - czyli jakie ?

Ciekawe duże portale podobne do Onet.pl 

Zapewne większość z nas zna portale, które przedstawię w tym temacie. Jednak myślę, że o nich zapominacie a warto czasem tam zajrzeć i zobaczyć co się zmieniło ;) Nie jedyny Onet.pl - jest w internecie, są podobne i ciekawe portale, którym warto się przyjrzeć. 
1. Wp.pl oraz Interia.pl - nie zapominaj ;) 

Zacząłem od czegoś banalnego i zapewne znanego. Są to dwa świetne portale konkurujące z Onet.pl 
Znajdziesz je pod adresami : www.wp.pl oraz www.interia.pl

Zarówno WP oraz Interia ma ciekawe odnośniki do ciekawych miejsc ;) Są to na przykład gry online czy gry mmo - naprawdę warto tam zajrzeć. Ponadto znajdziesz tutaj to wszystko co na Onecie czyli wiadomości ze świata, masę rozrywki i innych pierdółek ;) 

2. Gazeta.pl 

 
Bardzo ciekawy portal o różnorodnej tematyce - znajdziesz tutaj głównie wiadomości ze świata, plotki oraz ciekawostki o nowych technologiach. Jest to portal bardzo podobny do pozostałych 
Artykuły są przystępnie napisane i różnią się od tych znanych nam z Onet.pl 


3. Hoga.pl - podobny do gazeta.pl 

 Oczywiście portale są do siebie podobne i nic tego nie zmieni. Warto jednak odwiedzić je chociażby po to aby dowiedzieć się czegoś nowego ze świata o czym znany nam np. Onet nie napisał. Ponadto każdy portal ma jednak "coś" wyjątkowego - chociażby inne ułożenie stron, mniej reklam. 
4. O2.pl - skierowany dla dorosłych ?

 Jest to jednak najbardziej różniący się od pozostałych portal internetowy. Znajduje się on pod adresem www.o2.pl. Jego styl może nieco drażnić pewną grupę osób - wydaje mi się, że nie jest on przeznaczony dla dzieci ponieważ zawiera treści, które mogą zawierać erotyzm. Jeżeli bliżej przyjrzymy się portalowi to widzimy, że gdzie nie spojrzymy to jest coś o seksie. Jest to co prawda podobny portal, ma podobne ułożenie do np. Wp.pl czy Onet.pl jednakże tematyka - pomimo wiadomości ze świata - zawiera także treści moim zdaniem przeznaczone dla starszych odbiorców. Nie są to sceny nagie itp... ale jakoś tak nie wydaje mi się aby dla dzieci był to portal odpowiedni, który mogą dodać do ulubionych :)

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=c886cf3f75bb498bb112415541dcd6c2 Nagrody za punkty! Zapraszam! PS. Extra blog ;))

Prześlij komentarz