niedziela, 28 lutego 2010

Oszczędzaj na allegro ! Płać mniej na allegro. Darmowe allegro - taniej na allegro. Wystawiaj przedmioty taniej na allegro. Jak taniej sprzedawać. Sprzedawaj taniej na aukcji !

Sprzedawaj taniej na Allegro.pl - oszczędzaj pieniądze !


Nie chodzi tutaj o sprzedawanie taniej - w sensie po mniejszej cenie ;) Chodzi o to, aby tak skonstruować aukcję aby jej wystawienie kosztowało taniej. Zapytasz jak to zrobić - bardzo prosto ! 
Wystarczy, że zdjęcia które zamierzasz pokazać na aukcji będziesz umieszczał na osobnych serwerach. Allegro każe ci płacić za każde dodane zdjęcie "u siebie" na serwerze. Ale gdybyś umieścił te zdjęcia na serwerach nie należących do portalu - to wtedy koszt zdjęć wyniesie cię 0zł. W takim przypadku większość aukcji zamiast kosztować ponad 1zł (*dla małych przedmiotów), będzie kosztować 15 - 30 groszy ! 
Oczywiście kalkulacje należy przeprowadzić także w oparciu o wartość przedmiotu - allegro - pobiera także prowizję od ceny jaką wystawiliśmy. 

Aby zaoszczędzić na allegro - wchodzimy - na stronę : http://www.aukcjoner.pl/
Następnie wybieramy zakładkę : 
Następnie dodajemy nasze zdjęcia (przedmiotu który wystawiamy na aukcji !)
Po wszystkim klikamy wyślij ! Zostanie wygenerowany kod, który należy wkleić w opisie aukcji na allegro
(* tam gdzie opisujemy przedmiot, który chcemy sprzedać)
Przykładowy kod będzie wyglądał w ten sposób : 

Oczywiście o nic się nie musimy martwić. Na stronie aukcjoner.pl nie podajemy żadnych danych loginów i haseł do allegro. Z tej strony - to my - tylko korzystamy - na tym, że pobieramy kod (w formacie html), który należy wkleić w opisie aukcji na allegro.pl 

Dzięki temu rozwiązaniu można naprawdę sporo zaoszczędzić !

0 komentarze:

Prześlij komentarz