czwartek, 11 lutego 2010

Coś za darmo z internetu ....?

Zgarniaj darmowe nagrody za pisanie opinii...

Zapewne nieraz spotkaliście się w internecie z linkami (ref linkami), które zachęcają do rejestrowania na różnych stronach - gdzie otrzymacie ciekawe gadżety. Nie jest to bynajmniej żaden przekręt, ale nie jest także w pełni kolorowo. Wprawdzie za nagrody nic nie zapłacisz , to musisz się trochę wysilić i napisać kilka(naście) opinii aby coś dostać. 

Z moich obliczeń wynika :
*Aby dostać nagrodę, należy napisać minimum 80 opinii co w przeliczeniu da ci około 1200 punktów. 
Dostajesz 15 punktów za 1 napisaną i poprawnie zmoderowaną opinię. Oczywiście nie może ona zawierać zbyt wielu błędów ortograficznych oraz nie może być skopiowana z opinii innych osób. Taką liczbę opinii da się napisać spokojnie w przeciągu 2 dni ! 


Oczywiście czasami są tzw. happy hour, dzięki temu dostajemy aż 20 punktów za napisanie 1 opinii. Opinie możemy pisać na dowolny temat np. o laptopach, ciuchach, sprzęcie rtv i agd ...
Nie koniecznie trzeba posiadać sprzęt który opiniujemy, zaznaczamy po prostu jedną z dostępnych opcji : mieliśmy, mamy, chcemy mieć. 


Jest to ciekawa zabawa a w dodatku możemy zyskać pewne i atrakcyjne nagrody. Nagrody jak już wspomniałem są pewne , ponieważ za całym przedsięwzięciem stoi grupa Allegro.pl ! 

Aby zarejestrować się na stronie kliknij na link : ZAREJESTRUJ SIĘ

0 komentarze:

Prześlij komentarz