sobota, 27 lutego 2010

Wymianiaj się grami ! Wymiana grami przez internet - wymieniaj gry za darmo ! Wymiana starymi , niechcianymi grami - wymień grę na inną ! Zamiana grami komputerowymi.

Masz starą niechcianą grę - wymień się z innymi  ! Być może ktoś szuka właśnie tej gry ! 

Każdy z nas posiada jakieś gry, w które kiedyś często grał - a teraz kurzą się na półce. Możemy je jednak wymienić pomiędzy innych graczy ! Wystarczy zarejestrować się w serwisie podobnym do allegro, w którym podajemy jakie gry mamy do wymiany. Gdy ktoś będzie chciał właśnie zdobyć twoją płytę z grą to wysyła zapytanie czy zgodzisz się wymienić na "taką i taką" grę. To od ciebie zależy czy wymiana dojdzie do skutku. Jedyne za co płacisz to w większości przypadków - koszta wysyłki - jeżeli gracz mieszka daleko od twojego miejsca zamieszkania. 

1. Game Trade - wymiana gier http://gametrade.pl/ 
  Możemy wymieniać nie tylko gry na peceta, ale także na konsolę np. playStation 2 czy psp !
Ponadto serwis oferuje możliwość sprzedaży gry - w atrakcyjnych cenach np. gdy ktoś nie będzie miał "za co" się wymienić - zawsze może taką grę odkupić. 

2. Games Point - Darmowa wymiana gier http://www.gamespoint.pl/ 

Drugi ciekawy serwis oferujący wymianę gier komputerowych.   
Serwis oferuje jednak coś nieco innego. Istnieje możliwość wymiany starych gier na całkowicie nowy egzemplarz - nowej gry !! W Games Point zbiera się także punkty, dzięki którym można dokonywać różnego rodzaju transakcji np. kupić nową grę. Serwis zapewnia o bezpieczeństwie transakcji oraz o błyskawicznym sposobie realizacji zamówienia. Podobnie jak wyżej : tutaj też możemy wymienić gry na konsole i komputery stacjonarne pc.


Nieco nowym serwisem jest także http://www.swapzilla.eu/index.php - istnieją tam jakieś modyfikacje i trwają prace nad usprawnieniami. Wydaje mi się, że taka wymiana ma sens - zwłaszcza, że nową grę, albo ciekawą i używaną możemy dostać praktycznie za cenę kosztów wysyłki.

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

mam na wymiane cod black ops za l4d2 lub dead island :D chętni pisać :D komentarze w tej spr ;d

Prześlij komentarz