wtorek, 23 lutego 2010

Wypasione gry legalnie za darmo - pełne wersje far cry, prince of persia, hidden dangerous i inne !

Pełne wersje wypasionych gier za darmo i legalnie !

Chciałbym przedstawić kilka ciekawych gier dostępnych całkowicie za darmo i legalnie - zostały one jakiś czas temu udostępnione przez producentów. W zamian w grze pojawiły się reklamy - jednak nie przeszkadzają one w użytkowaniu - znajdują się one albo przed rozpoczęciem gry (w filmiku), albo w menu gry. W samej grze nie występują, dzięki czemu nie ma denerwujących przerwań itp...

1. Far CRY   - pełna wersja gry !

http://farcry.gry-online.pl , Sniper  

Grę znajdziecie pod adresem : http://cvr.pl/gry/farcry.php - jest to znakomita gra , ze świetną grafiką co zresztą widać po screenach ! Można łatwo ściągnąć spolszczenie do tej gry. Fabuła jest bardzo ciekawa - istnieje możliwość gry poprzez multiplayer'a oczywiście dla tych którzy posiadają klucz ! Wcielamy się w rolę komandosa na bezludnej wyspie - który musi spełnić szereg misji i przetrwać ! A wszystko przez pomoc jakiej udzieliliśmy przypadkowej kobiecie... zresztą zobaczcie sami ! 
O tym że gra jest za darmo przeczytacie min. tutaj : http://www.idg.pl/

2. Prince of Persia : The Sands Of Time !

Gra została także udostępniona jakiś czas temu za darmo przez serwis fileplanet !Jest to świetna gra, w której wcielamy się w rolę wojownika - władającego czasem ! Możemy zatrzymywać czas - w grze liczą się nasze umiejętności, musimy pokonywać rozmaite przeszkody, skakać po ścianach czy walczyć z licznymi przeciwnikami. Podobnie jak wcześniej grafika na najwyższym poziomie ! 
Więcej o tym że gra jest dostępna na stronie : http://www.tweaks.pl , a gra nie jest już dostępna na serwisie fileplanet ale można ją znaleźć min tutaj : http://www.gamershell.com/download_20868.shtml - jest to nieoficjalna strona i zalecam przeczytaj warunki licencji !! Pamiętaj że gry te były dostępne za darmo - a czy są nadal to musisz sam sprawdzić - czy można z nich korzystać. Oczywiście jeżeli ktoś pobrał grę w czasie gdy była ona dostępna za darmo i np. zrobił kopie zapasową - to logiczne jest, że i teraz można w nią grać :) Ale to tylko moje przemyślenia - ty musisz sprawdzić przed pobraniem jak to jest ;) 

3. Warrock - pełna wersja gry do pobrania za darmo !

 
 http://www.fileplanet.com/free-games/warrock/

Należy wejść na stronę http://www.gamersfirst.com/warrock/ i zarejestrować się  a następnie pobrać z tej samej strony grę. Jest to strategia ze świetnymi efektami - bardzo fajna, niestety po angielsku - ale nie jest to myślę duży problem. 

4. Hidden Dangerous Deluxe - pobierz już teraz !
 
 http://www.gry-online.pl/
Kolejna bardzo dobra gra, w którą możemy zagrać sami albo poprzez internet. Wcielamy się w rolę żołnierza, który musi wykonać szereg misji. Gra do pobrania ze strony : http://www.cda.pl/gry/hidden.php 
Gra osadzona w realiach 2 wojny światowej. Przeciwnicy są inteligentni - więc nie zawsze wybijemy ich w ten sam sposób w jaki to się robi w innych tego typu grach :) Sztuczna inteligencja została bardzo dobrze dopracowana. O realizm gry naprawdę zadbano - możemy tutaj także wsiadać w pojazdy czy korzystać z masy uzbrojenia ! Nasz oddział składa się z 4 osób - którymi dysponujemy - możemy dowolnie obracać kamerę. Możemy widzieć naszą postać zarówno z góry, z boku czy "jego oczami" ! 

5. Red Alert Tiberian Sun - za darmo ! 

 

Świetny rts 2d - znakomita strategia Red Alert tym razem dostępna za darmo pod adresem : 
http://www.commandandconquer.com/classic. W grę możemy zagrać sami albo poprzez internet. 
Gra polega na przejściu różnego rodzaju misji (kampani) albo gramy na losowej mapce, w które musimy wykończyć przeciwnika. Mamy do dyspozycji szereg budynków, koszar  oraz masę uzbrojonych pojazdów czy robotów - ludzi. Musimy pamiętać nie tylko o sprawnym ataku na przeciwnika ale o silnej obronie naszej bazy. W grze zarabia się pieniądze, za pomocą których później kupujemy odpowiedni sprzęt - w tym celu kupujemy "kosiarki - które wydobywają złoto" - ze specjalnych pól (upraw). 
Istnieją dwie standardowe nacje alianci i sowieci - różnią się jednostkami i budynkami, mają także inne specjalne bronie - to od ciebie zależy którą wybierzesz. Można walczyć zarówno na morzu jak i na lądzie - a nawet w powietrzu !! 

2 komentarze:

Rewazka Komos pisze...

Pełne wersje gier zawsze mój chłopak pobiera z http://www.filefox.pl Mówi, że tam jest najlepiej bo pozostaje anonimowy i opłaca tylko transfer.

https://www.bananki.pl/gry/ pisze...

Fajny spis ;) spróbuje dzisiaj Far Cry

Prześlij komentarz