wtorek, 23 lutego 2010

Wkręć znajomego lub znajomych ! Nabierz znajomego - generatory newsów ! La vira, Aresztuj kogoś żarty i dowcipy !

Nabierz znajomego - wyślij mu newsa o nim w roli głównej !

Jest to bardzo fajny pomysł na nabranie swoich znajomych. Możemy w bardzo prosty sposób wkręcić kogoś w różnego rodzaju rzeczy np. kradzież , oświadczyny czy innego rodzaju śmieszne informacje. Wystarczy podać dane znajomego i wpisać je w formularzu na stronie a następnie wysłać link koledze "hej znalazłem tutaj coś o tobie.... " ;) 
Jedną z takich ciekawych stron jest http://areszto.wany.pl/ - gdzie podajemy dane znajomego i motyw jego zatrzymania np. niepłacenie mandatów. W ten sposób zostanie wygenerowany link - który podsyłamy znajomemu ;) Oczywiście te linki po jakimś czasie są usuwane z bazy danych. Jest to tylko żart ! 

Podobną stroną jest  

Po wygenerowaniu dostajemy takiego oto linka : http://wkrecam.pl/artykul.php?artykul=5-mezczyzna-Pececik-Pececik-Internet-2010 a w nim wiadomość :


Alternatywą jest także serwis http://oniet.o0o.pl/ 
który działa na podobnych zasadach jak wyżej, po wypełnieniu formularza dostajemy linka z odpowiednio wygenerowanym newsem. 

Interia na swojej stronie udostępniła pod adresem http://lavira.pl/sabotaz_newsy ciekawy generator , który wygląda następująco : 

Bardzo ładnie wtapia się w tło portalu interia.pl - a nasz news jest na pierwszej stronie portalu :P Jest odpowiednio wersja dla kobiet i mężczyzn . Tutaj wystarczy wpisać jedynie imię i nazwisko osoby wkręcanej ! 

Ostatnią ciekawą stroną do wkręcania znajomych jest http://stefun.pl/ , w której mamy do wyboru takie pozycje jak np. lewe newsy, porno dvd, encyklopedia oraz test iq ! 

Zobacz sam - i wybierz ten który twoim zdaniem jest najlepszy ;) Wkręcaj swoich znajomych.
Przedstawiłem tutaj sposoby jak wkręcić znajomego i zrobić mu żart !

2 komentarze:

P@ti pisze...

No zajefajne strony ;D
dzięęki our-passions.blog.onet.pl

Anonimowy pisze...

hehhee dobre. Ja własnie szukam pomysłu niezłego mieli w tym świetnym viralu... A Ty dałbyś radę... Środek nocy dzwoni telefon.... kumpel... prosi Cię o..... ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=feQXgv_BHGs

Prześlij komentarz